ContactpersoonThiers Merelmerel@vivel.be 0492572131 |
Dag van de Mantelzorg 2025: Doe jij mee? Verspreid het communicatiepakket via jouw kanalen!


Op 23 juni, de Dag van de Mantelzorg, organiseren de mantelzorgverenigingen en het Vlaams Expertisepunt Mantelzorg een campagne om 2 miljoen mantelzorgers in heel Vlaanderen zichtbaar te maken en te bedanken.
De essentie van de campagne? Eén dag per jaar is te weinig, maar op de Dag van de Mantelzorg zeggen we het extra luid: bedankt, mantelzorger. Laat ons ook voor hen zorgen en helpen waar het kan. Een moment van erkenning, een luisterend oor, een helpende hand. Dat is wat #dahadikeffenodig betekent.
Jij kan helpen: deel vanaf nu de campagnematerialen met je netwerk en activeer hen om op 23 juni mantelzorgers in heel Vlaanderen in de kijker te zetten!
✅ Download hier de campagnematerialen: https://www.mantelzorgers.be/nl/nieuws/dag-van-de-mantelzorg-2025-zet-ma...
✅ Verspreid de campagnematerialen vanaf nu naar professionals in jouw achterban zodoende zij dit mee kunnen verspreiden. En op 23 juni ten aanzien van mantelzorgers!