27 februari (Online) - Neurodiversiteit en autisme op de werkvloer

Printervriendelijke versiePDF version

In onze superdiverse samenleving staan veel werkplekken voor de uitdaging om diversiteit en inclusie te bevorderen. Vaak ontbreekt het aan kennis over autisme, wat leidt tot miscommunicatie en onbenut potentieel. Het begrijpen ervan is cruciaal om een inclusieve en respectvolle werkomgeving te creëren.

Waarom deze opleiding? 

Veel uitdagingen op de werkvloer ontstaan door een tekort aan goede tools voor samenwerking. Deze workshop vergroot jouw inzicht en breidt je beschikbare tools uit, met een focus op autisme. Zo verbeter je de samenwerking en verhoog je ook de productiviteit binnen teams. Je leert respectvol omgaan met kwetsbaarheden en benadert verschillen positief.

Voor wie? Werkgevers, HR-professionals, teamleiders, begeleiders, teamleden, coaches,… Iedereen die meer wil leren over neurodiversiteit en autisme en concrete handvatten wil om een positief verschil te maken.

Wanneer: donderdag 27 februari 2025, 13u-15u

Waar: online*

Meer info/ schrijf je in: Neurodiversiteit en autisme op de werkvloer - Compaan

 

* Net als bij onze fysieke trainingen werken we in kleine groepen en hechten we veel waarde aan interactie en input van alle deelnemers. Persoonlijke voorbeelden en ervaringen staan centraal. We maken gebruik van het platform ‘Teams’. De trainer is steeds 15 minuten vooraf online om te helpen bij eventuele problemen met aanmelden.

 

Disclaimer

Vlaams Welzijnsverbond kan niet aansprakelijk gesteld worden voor de inhoud van deze gepubliceerde info uit het werkveld. Bij vragen gelieve contact op te nemen met de contactpersoon die je hier in de linker kolom terug vindt.